Шпонірованний плінтус для ламінату

Шпонірованний плінтусНа сьогоднішній день серед всіляких варіантів плінтуса для 32 класс ламината  найдоступнішим є шпонований плінтус.

Основа такого плінтуса деревина недорогих порід, в основному — це ялина і сосна поверх яких спеціальним обладнанням наноситься тонкий шпон з деревини цінних порід. Тому він і є найдешевшим серед інших видів плінтуса, що абсолютно не впливає на його позитивні якості і гідності.

Переваги використання шпонірованного плінтуса

Планується зі шпоном просто незамінний для оперативного та високоякісного монтажу. Цей вид плінтуса підходить для 90% всіляких видів ламінатногого покриття та інших підлогових покриттів і практично до будь-якого інтер’єру, а в завершенні ремонту додасть кімнаті ідеально естетичний вигляд. Універсальність — це ключова особливість шпонірованного підлогового плінтуса.

Також такий плінтус відрізняється своєю довговічністю, він може прослужити дуже довгий час, поки Ви не вирішите повністю змінити інтер’єр. Дерев’яний шпонований плінтус екологічно чистий будматеріал, він не виділяє жодних шкідливих речовин, у ньому не заводяться деревні шкідники, тому що при виготовленні цього плінтуса дерево піддається обробці спеціальними антисептичними засобами, які абсолютно нешкідливі для людини.

Способи монтажу шпонірованного плінтуса

Перший спосіб: найбільш сучасний і поширений — це кріплення плінтуса на кліпси. Встановлений за допомогою кліпс плінтус при необхідності можна швидко без проблем демонтувати і також швидко повторно встановити. Такий плінтус кріпиться спеціально проробленим пазом на кліпси, тому під час експлуатаційного періоду за надійність кріплення можна не турбуватися. Також при монтажі за цим плінтусом можна прокласти кабель, але не більше ніж діаметром в 7 мм.

Другий спосіб: кріплення плінтуса на якірну пластину, яка кріпиться до стіни шурупами. Для шпонірованного плінтуса цей спосіб кріплення підходить ідеально, тому що основа такого плінтуса м’яке дерево — ялина або сосна. Але також є і один неприємний момент в такому кріпленні. Використовувати цей спосіб кріплення повинен професійний укладальник (а це витрати), тому що якірні пластини розміщуватися повинні тільки перпендикулярно до волокон даного плінтуса.
Встановивши в кімнаті шпонований плінтус, Ви швидко переконаєтеся, що зробили абсолютно правильний вибір.

Примітка

Пам’ятайте, що ціна шпонірованного плінтуса залежить тільки від того, з якої породи дерева був виготовлений шпон. Тому покупку такого плінтуса найкраще робити з фахівцем у цій сфері, щоб уникнути покупки підробки.

Категория: Обзор

Вам могло бы понравиться:

Почему все больше бизнесменов предпочитают арендовать помещения? Почему все больше бизнесменов предпочитают арендовать помещения?
Твердотопливный котел в современной системе отопления Твердотопливный котел в современной системе отопления
Может ли уборка после ремонта доставлять радость? Может ли уборка после ремонта доставлять радость?
Организация полива на дачном участке Организация полива на дачном участке

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика