...

Сад каменів у вас на ділянці

Сад каменів у Вас на ділянціПара слів про себе: Ландшафтний дизайнер, дизайнер інтер’єру, автор кількох статей в популярні тематичні журнали.

У багатьох з нас є дачні ділянки, куди ми приїжджаємо відпочити від міської суєти, подихати лісом, поїсти м’яса, приготованого на вугіллі, розслабитися і трохи охолонути. Ми хочемо бути ближче до природи, адже всі ми вийшли з неї. Саме заради цього люди по всьому світу зводять сади каменів. Споглядання саду каменів налаштовує на медитативну хвилю і дарує саме те відчуття єднання, за яким ми подорожуємо загород.

У саду каменів між іншим, досить цікава історія. Перші згадки про нього з’явилися в епоху Середньовіччя, природно, в Японії, під час зародження Дзен-буддізма.Камні були об’єктом поклонінь, місця їх скупчень вважалися священнимі.Сад каменів допомагав відновити духовні і фізичні сили в період внутрішніх війн і конфліктов.І дійсно, дивлячись наживо на сад каменів мимоволі розслабляєшся, починаєш розуміти те, чого не розумів раніше і відчуваєш хід часу.

Прикрасити ділянку садом каменів може будь-хто. Сама робота по створенню саду підвищить ваш духовний рівень і зробить ближче до природи.

Я спробую розповісти Вам, як створити такий сад прямо у себе на ділянці. У цьому описі наведені найпростіші, які не потребують вкладення приклади. Але цей процес передбачає експерименти.

Класичний сад каменів має форму прямокутника і распологается довгою стороною паралельно дому. Але, на практиці, в большистве випадків левову частку ділянки займає город, в такому випадку сад можна розташувати в будь-якому добре освітленому місці. Постарайтеся не розташовувати сад занадто близько до дерев, це черевато занадто контрастує тінню. Сад може мати будь-яку форму і будь Рамер.

Підстава.

Городи територію нашого саду дерев’яними дошками, срепленнимі вместе.В підставу найкраще постелити чорні листи пластику, щоб забути про кукіль і не турбуватися про них у майбутньому.

Пісок або гравій?

Вибір стоїть за вами. Переваг або негативних якостей немає ні в того, ні в іншого. Може бути гравій яскравіше за рахунок більш глибокого кольору.

Пісок і гравій- найпопулярніші в нашій країні породи. Ви можете грати з кольором наповнювача, його характером. Якщо вирішите зробити не один сад каменів, а острова по всій ділянці, спробуйте в кожному використовувати різні види піску або гравію. Побачите, це дуже красиво.

Глибина повинна бути не менше 5 см. Наступним кроком буде розпушування поверхні, саме тут і потрібна глибина.
Разравняйте рівень піску (гравію).

Класичний візерунок у вигляді ліній наноситься граблями. Ряд ліній навколо каміння. Всі інші прямі, паралельно довжини саду. Це додасть візуальну величину саду і додасть закінчений характер вашому саду.

Вибираємо камені.

На самому початку, при виборі каменів, слід зрозуміти два основних правила:

1. Камені мають бути одного кольору і характеру2. Камені повинні відповідати характеру місцевості.

Відчути цю гармонію обов’язково вийде, відразу, як тільки ви налагодите фізичний контакт з каменем. Подивіться на нього. Відчуйте, його вік. Не поспішайте. Цей процес індивідуальний. Адже створення саду каменів вже є терапією.

Сад каменів є проекцією природного зовнішності. Як в природному ландшафті ми врядли знайдемо що те рівне і вивірене, так і в саду розташовувати камені слід асиметрично. Розташування каменів можна розділити на групи: основна, допоміжна, єднальна і так далее.Основная група каменів- це камені, які будуть центром композиції. Цей пагорб буде найвищим.

Допоміжна буває зазвичай менше основною, але схожий за характером, Связующая, це група каменів, що з’єднує будинок із садом каменів (розташуванням і формою)
Деякі камені можна трохи поглибити в пісок (гравій).

Повторюся, звучить це незовсім зрозуміло для сприйняття, але як тільки Ви спробуєте, Ви зрозумієте, про що я говорю.

Висновок.

Щаслива і наповнена життя безпосередньо пов’язана з кількістю моментів, коли ви чуєте себе і відчуваєте гармонію. Наш з Вами сад обов’язково подарує Вам це почуття.

Категория: Интерьер и дизайн, Ландшафтний дизайн Метки: , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Колеусы в нашем саду: выращивание в домашних условиях Колеусы в нашем саду: выращивание в домашних условиях
Декорирование и украшение клумб Декорирование и украшение клумб
Возводим парники для дачи из поликарбоната своими руками Возводим парники для дачи из поликарбоната своими руками
Как сделать красиво грядки на даче Как сделать красиво грядки на даче
Cамшит в ландшафтном дизайне Cамшит в ландшафтном дизайне
Дизайн альпийской горки Дизайн альпийской горки
10 способов освежить ваш интерьер помещения при нулевом бюджете 10 способов освежить ваш интерьер помещения при нулевом бюджете

Оставить коментарий

Добавить коментарий

© 2020 vd.net.ua. VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика