Нюанси оформлення кухні природним каменем

Серед розмаїття оздоблювальних матеріалів складно відшукати більш безпечний, практичний і красивий варіант, ніж натуральний камінь. Сьогодні він є фаворитом при оформленні житлових приміщень. Якщо всього кілька років тому існувала стійка асоціація з гранітом або мармуром як з речами з радянського минулого, то сьогодні вони переможно крокують по світу дизайну інтер’єрів.

Кухня? Не тільки!

Декоративні матеріали від компанії AgeofStone дивно багатогранні. Стосується це не тільки самих позицій, але і оттеночного виконання. Заглянувши на сторіночку http://ageofstone.com.ua/, можна відшукати будь-який варіант, що ідеально вписується в дизайнерську задумку. Наприклад, камінь, виконаний у світлих, стриманих, ніжних тонах, створить в приміщенні разюче теплу, домашню атмосферу. Використано він може бути:
на кухні;
в передпокої;
у ванній кімнаті;
в спальні;
у вітальні.

Caravaggio-3cm

Однак перший варіант найбільш поширений. У будь-якому випадку при використанні матеріалу від компанії Епоха Каменю не варто нехтувати почуттям міри і смаку. Не варто робити свою міську кухню подобою печери. Щоб простір виглядав гармонійним і стильним, варто обмежитися тільки оздобленням ключових фрагментів дизайну кімнати. Це можуть бути стільниці, ніші, колони.

Інтер’єрні напрямки і дизайнерські вишукування

Вирішивши скористатися послугами порталу http://ageofstone.com.ua/, слід заздалегідь визначитися зі стильовою спрямованістю. Стіни, облицьовані природним каменем, — це завжди трохи загадково, елегантно. Особливо яскравим виявиться таке враження, якщо всі приміщення в цілому обіграно в таких стилях, як:
готика;
середньовіччя;
еко;
рустик.

Якщо вибирати середньовічне напрямок для оформлення кухні, потрібно створити вільну обідню зону. Вона повинна нагадувати банкетний зал.
Сайт ageofstone.com.ua допоможе визначитися з каменем. Що стосується дерева, скла і металу, з якими він органічно поєднується, то до їх вибору підійти слід не менш уважно.

Тонкощі використання

В які інтер’єрні напрямки можна гармонійно вписати онікс, мармур, травертин, граніт? Серед сучасних стилів варто відзначити кантрі. Створення милою і дещо наївною кухоньки з сільським колоритом немислимо без даного матеріалу. З каменю можна зробити не тільки практичний підлогу, але також стильний «фартух» і надійну стільницю. Прекрасно вписується матеріал в іспанський стиль, античність, класицизм.

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни

Вам могло бы понравиться:

Обустройство энергосетей и безопасность Обустройство энергосетей и безопасность
Софино Матролюкс — ведущий производитель диванов для дома Софино Матролюкс — ведущий производитель диванов для дома
Выбор системы очистки воды для дома Выбор системы очистки воды для дома
Полезные советы или как сэкономить на строительстве беседки Полезные советы или как сэкономить на строительстве беседки

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика