Наша маленька і затишна ванна кімната

Наша маленька і затишна ванна кімнатаГоловне завдання, яке стояло перед нами — це все вмістити на невеликому просторі. Спочатку ми мали маленьку кухоньку і роздільний санвузол, що б як то виграти простір, санвузол було вирішено поєднати. Ось тепер я шкодую, що не робили фотографії того, як ми розбирали стіни, зносили старий кахель, що б було порівняння, як було і як стало, тому буду акцентувати увагу на кінцевий результат!

Отже, ванна кімната в результаті у нас вийшла 280 * 215 см. На цій площі ми розташували ванну, унітаз, раковину, встановили пральну машину і водонагрівач. Спочатку я хотіла шафа-купе, куди б можна було помістити всі миючі засоби, швабру, віник та інші речі чистоти. Але як би я не старалася, площі було мало, тому все це довелося вмістити за унітазом і під раковиною. В принципі, не так вже сильно і кидається в очі.

При виборі кахлю, ми враховували, що приміщення невелике, тому він повинен бути світлим, зупинилися на біло-синіх відтінках.

До того ж нам дуже сподобалося панно «Нічне місто». Ми довго думали, де його розмістити і знайшли найбільш оптимальний варіант — уздовж ванни. Це єдина стіна, яка у нас залишилася вільною.

Ми хотіли широку, глибоку і довгу ванну, тому спочатку знайшли місце для неї, а потім вже розставляли все інше. Габарити ванни: 170 * 80 см. Може кому то здасться, що це і не така велика ванна, але нам подобається!
Тему міста продовжили і придбали відповідну шторку для ванни. По-моєму вийшло гарне поєднання!

Під плитку поклали тепла підлога, і тепер він став улюбленим місцем котячого сімейства!

У кутку розташували унітаз, а між унітазом і ванною помістилася раковина з дзеркалом. Цю зони ми виділили художньою мозаїкою.

У нас виникли складнощі з укладанням мозаїки, так як її товщина не відповідала товщині кахлю, тому на неї у нас пішло досить багато часу. Ми раді, що не відмовилися від нашої ідеї і впоралися з усіма труднощами.

До речі, раковина дуже зручна і їй користуються всі члени сім’ї, хто руки помити, хто водиці попити.
Ви вже зрозуміли, що в будинку у нас ціле котяче сімейство, тому їм теж потрібні свої апартаменти.
Техніку вибирали під колір, що б як тумба, вона була оформлена в біло-сірих тонах.

Єдине, з чим ми прогадали, так це з розмірами пральної машини, і вона у нас трохи не ввійшла: дверцята відкриваються не повністю, але я вже звикла.

Ось так ми і завершили свій ремонт у ванній кімнаті, вийшло, я думаю, сучасно і зі смаком

Категория: Ванна, интерьер, Интерьер и дизайн Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Почему стоит создать интернет магазин Почему стоит создать интернет магазин
Качественный ремонт пластиковых окон — залог домашнего комфорта Качественный ремонт пластиковых окон — залог домашнего комфорта
Какими особенностями, эксплуатационными характеристиками обладают металлопластиковые окна Какими особенностями, эксплуатационными характеристиками обладают металлопластиковые окна
Услуги электрика. Качественное подключение бытовой техники Услуги электрика. Качественное подключение бытовой техники

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2020 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика