Міні-будиночок 15 квадратних метрів для 3 осіб

мини будинокМи молода сім’я, продавши кімнату в гуртожитку купили ділянку і будемо будувати будинок. Так як продавши кімнату жити стало ніде, вирішили для початок побудувати гостьовий будиночок і жити в ньому поки будується наш основний будинок. Проектувала будиночок я чоловік будував winked Будиночок дуже готівка 3 на 6 метрів по зовнішній стіні. Усередині десь 15 кв. метрів з них 1,30 на 2 метри займає сан. вузол. Ремонт ще не закончелі, але викласти все таки зважилася, тому що хочу попросити ще у Вас поради як більш затишно все розставити … Зліва від вхідних дверей у нас знаходиться піч, прямо двері в сан. вузол і вішалка з полицею для курток і взуття. Після того як разу куртки відразу йдуть в шафу що б не заграмождалі простір.

Праворуч стоїть комод, в ньому зберігаю тарілки, ліки, косметику і т.д. На ньому мікровалновка і поки настільна лампа, незабаром вона забереться. Зверху шкафчіт з чаєм, крупами, келихами і іншим …

Холодильник і кухонний стіл. У стіл будемо робити вбудовану варильну панель. Коли готую фіранку на вікні відсовую. Хочу кухонний стіл комод і шафка обклеїти під колір великої шафи або білим. Як Ви думаєте, буде краще?

Далі йде шафа де зберігатися весь одяг. За ним залишилося місце туди прибираємо складаний стіл за яким їмо.

Навпаки шафи ліжко синочка в якій зберігається його одяг та іграшки. Шпалери у нас світло зеленню, я хотіла однатонной зробити всю кімнату, але чоловік наполіг на цих квіточках. При зведенні будь-якої споруди на земельній ділянці, будь то будинок, лазня, гараж або альтанка, ключовим є вибір типу фундаменту, який варто використовувати в кожному конкретному випадку. Від планованої споруди безпосередньо залежить те, який фундамент вибрати. Зараз коли стоять меблі мені здається, що кімнату потрібно було робити просто білою. А як Ваша думка? Фіранки біленькі і на вікно прикріпили жалюзі від сонця.

Далі йде наш диван. Робили на замовлення, ширина спального місце всього 1,20, думала буде мало, але нам можна було навіть ще по менше. І куточок чоловіка. Комп’ютер, а над ним моя вишита перша і остання картина. Дуже чоловікові сподобався цей тигр, довго вмовляв мене її вишити потім терпляче чекав цілий рік. І вже кілька років займає почесне місце в нашій квартирі. В інтер’єр вона не вписується, але зняти не дасть її. Так само на стіну скоро повісимо телевізор. Якщо будуть у кого поради ДУЖЕ рада буду вислухати їх. Спасибі всім !!!

Категория: Интерьер и дизайн, Ремонт квартири, Своїми руками, Советы Метки: , , , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Кімната мрії в гуртожитку Кімната мрії в гуртожитку
Будинок у стилі африканського етно Будинок у стилі африканського етно

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2019 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика