Кухня в Китайському стилі

Кухня в Китайському стиліЯ завжди мріяла про кухню в Китайському стилі. Але в наш час всього гарного і цікавого дуже багато. І зупинятися на чому то одному не хотілося. Тому ми з чоловіком розділили кухню на дві зони. Одну зробили робочу, а іншу столовую.І у нас вийшов інтер’єр наближений до Китайського.

 Так як на кухні проходить великий відрізок мого життя, я хотіла яскраву підлогу, щоб мені було завжди веселіше. Апельсиновий колір якраз те що треба було. І він добре поєднується з кольором металік. Плитку ми вибрали цегляну.

Чоловік дуже хотів зробити металевий каркас на додаткове підсвічування. І зробив. Про як ми довго мучилися з ним! Скільки ми приміряли, піднімали і опускали! Але старання цього коштували. Але досі ми не можемо вишукати саме ті світильники, які підійшли б.

Так як робоча зона у нас в оранжево — сріблястих тонах, далі ми робили більш спокійний колір жовтий і білий. Фарбування стін у нас вийшла більш до стилю кантрі.

Прямо навпроти дверей ми стіну прикрасили гіпсовим декоративним каменем. Викладали його нерівно, і щоб було цікавіше, робили поглиблення і я малювала іерогліфи.Над каменем стоїть світильник який підсвічує камінь, і плюс ми вечеряємо при його світлі.

Камінь також більш пастельних тонів, і щоб не зливалися кольори ми стіну з каменем пофарбували білим.

Стеля в їдальні у нас білого кольору, а замість люстри у нас дерев’яна балка, також зроблена своїми руками. З внутрішньої сторони вбудовані шість точкових світильників з темним візерунком, вони відкривають всю красу дерева. Чесно кажучи у нас за планом повинні ще на з’єднаннях висіти бра.

Розділили кімнату вазуально барною стійкою. У ній зробили нішу з підсвічуванням для різних штучок, у тому числі і коньяків.

Замість гардин, ми взяли бамбукові ролети, вони ідеально підходять під нашою інтер’єр

Стіл у нас дуууже великий! Розрахований на всю рідню!

Любі друзі! Якщо вам сподобався мій інтер’єр я буду щастлива, тому що ми робили все від душі. Главное не бояться втілювати мрії в реальність!

28 квітня 2015 р компанія LG Electronics офіційно представила нову модель смартфона lg g4 .  Смартфон LG G4 поєднує елегантність, продуктивність і зручність використання. У пристрої використана натуральна шкіра ручної обробки в шести кольорах. LG G4 — перший смартфон з максимально персоналізованим інтерфейсом UX 4.0.

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Интерьер и дизайн, Интерьер кухни, Стиль Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Силовая кабельная продукция — характеристика, особенности, преимущества Силовая кабельная продукция — характеристика, особенности, преимущества
Уборка офисных помещений клининговой фирмой Уборка офисных помещений клининговой фирмой
Обучение английскому языку Обучение английскому языку
Светодиодные светильники как элемент декора Светодиодные светильники как элемент декора

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2018 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика