Будинок з саману

будинокБудинок з саману, при правильному плануванні простоїть століття. Велика китайська стіна побудована з того ж саману, вона може бути доказом міцності і надійності будівель такого типу.

Є різні технології будівлі саманних будинків.

Але самі дві поширені це:

монолітний самановий будинок;
каркасний самановий будинок.

І в тому і в іншому випадку глину (саман) розмочують водою, перемішують з різаною соломою і укладають «в стіни», утрамбовуючи при цьому, Трикотажное полотно.
Тільки в першому випадку роблять опалубку і в міру будівництва стін, піднімають її вищу і вищу. Трамбують кожних 10-15 см. Дають висохнути і справа продовжується далі.
У таких будинках над дверними і віконними прорізами треба встановлювати перемички смотрел на all.biz .
У другому випадку спочатку зводитися дерев’яний каркас будівлі, таким чином, щоб там де повинні бути стіни — був простір для заповнення нашим будматеріалом.
Саманні будинки все-таки варто оберігати від надмірної вологи — для цього необхідно забезпечити хороший дах, і гідроізоляцію фундаменту.
Переваг такого будинку багато, візьмемо хоча б те, що він тепліший, дешевший, «здоровіший» і рядки його споруди набагато коротше ніж цегляних будинків.

Категория: Варианты строительства домов, Основы технологии строительства Метки: , ,

Вам могло бы понравиться:

Doodle видео – современно, позитивно и креативно Doodle видео – современно, позитивно и креативно
Магазин хозтоваров plastic-shop.in.ua — это товары для дома высокого качества по приемлемой цене Магазин хозтоваров plastic-shop.in.ua — это товары для дома высокого качества по приемлемой цене
Брендовая одежда и обувь на сервисе «myMeest» Брендовая одежда и обувь на сервисе «myMeest»
Все виды ремонта квартир Все виды ремонта квартир

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 5815 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика