Фотошпалери 3D

art-oboiФотошпалери є широко поширеним видом обробки для стін, які нерідко використовуються і для зонування кімнат, і для розставляння смислових акцентів в приміщенні. В останні роки конкуренцію звичайним фотошпалерами все частіше складають шпалери з 3д ефектом. Що вони собою являють?

фотошпалери 3D — це ті ж зображення з картинами природи, міського життя, морських пейзажів, гір, космосу та інших, які завоювали любов споживачів малюнків, для виконання яких використовується особлива техніка, «розсовує» простори і створює реалістичне панорамне зображення.

В які кімнати можна клеїти 3д шпалери? Тут обмежень немає. Об’ємні картини різної тематики використовують для оформлення:

Кухні — тут переважають фото з натюрмортами, соняшниками, ягідними кошиками і полями.
Спальні — це приміщення, в якому найбільш часто можна побачити зображення квітів, пейзажів. Для спальні краще вибирати тривимірні картини, виконані в пастельних тонах.
Дитячої кімнати — це величезний вибір шпалер із зображеннями різних героїв мультфільмів та казок. Тут важливо, щоб зображення героїв були добрими, інакше дитина може злякатися їх.
Вітальні — в інтер’єрі цієї кімнати можна побачити найрізноманітніші 3д шпалери можна купити на сайті https://www.art-oboi.com.ua/ua/3d-fotooboi: картини природи, фото міст, зображення космічного простору або фантастичні сюжети.
Передпокої — для того, щоб в даному приміщенні розкрився 3д ефект, необхідно, щоб кімната була дуже простора (що буває досить рідко) і тоді для прикраси можна використовувати такі цікаві ідеї, як зображення 3д шафи або картинки з  доріжками.
Ванній — тут, як правило, переважають шпалери морської тематики: хвилі, берег, пальми та ін.
Головною вимогою приміщенню, в якому планується поклейка об’ємних фотошпалер, є його площа. Кімната повинна бути досить просторою. Немає сенсу клеїти 3д шпалери в приміщеннях з площею менше 18 квадратних метрів: ефект тривимірного зображення в маленькому просторі просто не розкриється.

Переваги 3д фотошпалер

Популярність тривимірних зображень пояснюється їх перевагами:

Людині завжди було цікаво все нове. Тому нова технологія створення малюнків на шпалерах не могла залишитися непоміченою людьми. За допомогою 3д простір знаходить зовсім інший вигляд.

Екологічна чистоті шпалери — вони створюються тільки з безпечних для здоров’я людини матеріалів.

Простота обробки стін за допомогою фотошпалер і нехитрий догляд за ними: як правило, всі фотошпалери мають захисну плівку, що дає можливість витирати і мити їх вологою серветкою і навіть щіткою.

Фотошпалери захищені від займання, відповідають вимогам пожежної безпеки.

Якщо ви вирішили щось змінити в своїй квартирі або кімнаті, скористайтеся можливістю купити недорогі 3д фотошпалери в  інтернет-магазині art-oboi.com.ua. Вивчіть каталог на сайті і виберіть оптимальну для вашого бюджету ціну.

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Интерьер дома, Интерьер и дизайн, Обзор

Вам могло бы понравиться:

На что обращать внимание перед покупкой мультиварки На что обращать внимание перед покупкой мультиварки
Выбор лестницы Выбор лестницы
Выбор подходящей мебели Выбор подходящей мебели
Как очистить септик без откачки? Как очистить септик без откачки?

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2019 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика