Сучасні ортопедичні подушки

подушка ортопедичнаДля того, щоб наш хребет відпочивав вночі, постачав тканини головного мозку киснем, потрібно спати в правильному положенні, з підтримкою шиї і голови.

Дорослим людям спати без подушки також шкідливо, як і на поганий подушці, так як м’язи не розслабляються, пережимаються судини і погіршується кровообіг. Для здоров’я хребта, найкраще спати на боку.

купить матрас

купить матрас

Розробка сучасних ортопедичних подушок йшла спільно з лікарями-вертебрології. Ставилося за мету — забезпечити шиї вночі правильне анатомічне положення. Мета була досягнута за рахунок спеціальної анатомічної форми з одним або двома валиками уздовж краю подушки і вибору матеріалу основи, який би був не дуже м’яким, але підтримував голову і шию.

Ортопедична подушка призначена для профілактики остеохондрозу, її активно рекомендують лікарі при лікуванні захворювань хребта, але сама по собі вона не є панацеєю і чудес від неї чекати не потрібно. Тим не менш, правильно підібрана подушка може зменшити болі, навантаження на хребет, дасть можливість добре і солодко поспати вночі.

Для жінок правильне положення під час сну перешкоджає утворенню зморшок в області шиї, а також «другого підборіддя».

Цінові сегменти.

Вартість подушки до 220-230 гривень — це низький ціновий рівень. За ці гроші дуже складно зробити подушку з матеріалу гідної якості.

Ціна 230 до 650 грн — це подушки середнього цінового сегмента. При їх виробництві використовуються суміші латексу і спінених матеріалів, з переважання спінених матеріалів. Чохли зазвичай гідної якості, але без зайвих «наворотів». Найчастіше більша вартість подушки обумовлена особливими властивостями чохла (просочення алое, додавання ниток бамбука і т.д.). Обов’язково з’ясовуйте, за що Ви платите! Така подушка буде служити 3-4 роки, потім її потрібно буде поміняти, дивиться на askona.ua . Виробник — Китай, Туреччина, Росія, Польща.
Ціна від 650 і вище — це ортопедичні подушки преміум-сегмента. У складі матеріалу переважає спінений латекс, присутні змінні чохли в комплекті, чохли мають особливі властивості, при виготовленні використовується матеріал високої якості. Подушка служитиме 6-7 років. Виробник — імениті фірми Італії, Німеччини.

Гарного відпочинку і солодких снів!

Еще рекомендуем посетить статьи по теме:

Категория: Меблі та фурнітура, Обзор, Разное, Советы, Техника и продукция Метки: , , , , , ,

Вам могло бы понравиться:

Ищем надежную компанию для строительство дома из клееного бруса Ищем надежную компанию для строительство дома из клееного бруса
Какие размеры двуспального постельного белья? Какие размеры двуспального постельного белья?
Практические подсказки по выбору и установке светодиодных панелей Практические подсказки по выбору и установке светодиодных панелей
В чем состоит выбор правильной мебели для офиса В чем состоит выбор правильной мебели для офиса

Оставить коментарий

Вы должны Войти чтобы оставить комментарий.

© 2019 . VD.NET.UA - Портал по строительству и ремонту.
Яндекс.Метрика